Deska elewacyjna elastyczna

PlasterTynk i Tapety Elewacyjnej AntyDeska to przede wszystkim deska elewacyjna elastyczna, dekor deska dekoracyjna jak elastyczna imitacja cegły

Produkty typu PlasterTynk oraz Tapeta Elewacyjna z racji materiałów z jakich są wykonane czynią je odpornymi na warunki atmosferyczne i bradzo funkcjonalnymi. Wysoka elastyczność  okładzin elewacyjnych sprawia, że w czasie dużych mrozów  sztywnieją ale nie pękają, a upalnym latem tylko nieznacznie zwiększają objętość i elastyczność, dopasowując się do panujących warunków i podłoża. Elastyczne deski elewacyjne typu Tapeta Elewacyjna od AntyDeska i  PlasterTynk od PlastMaker mają idealne parametry fizyczne pozwalające na szerokie spektrum ich zastosowań. Można je bez obaw wykorzystywać tak wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, traktując je jako nowoczesną i bardzo estetyczną formę dekoracji elewacji. Do skorzystania z tej oferty zachęca także duża różnorodność wzorów i kolorów tej postaci imitacji drewna w postaci elastycznych desek dekoracyjnych.

Efekty jaki można osiągnąć za pomocą PlastertTynku lub Tapety Elewacyjnej są nieograniczone

Deski elewacyjne elastyczne charakteryzują się bogatym zapleczem kolorów oraz wyborem wzorów co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi pod kątem możliwości zagospodarowania dekorując ściany i elewacje we wzorach drewna, lub bardziej precyzyjnie mówiąc imitacji drewna.

Elastyczne okładziny ala deska elewacyjna – typ elastyczna imitacja deski drewna na elewacji. Drewniane bale idealnie wpisują się w architekturę tradycyjną, jak również formy muru pruskiego. Dodają budynkowi naturalności sprawiając, że jest bliżej przyrody i lepiej się komponuje z otoczeniem. Imitacja drewna może być również stosowana na ścianach wewnątrz budynków. Pozwala nam tworzyć wnętrza w stylu rustykalnym, wyróżniające się ciepłem oraz przytulnością. Okładziny imitujące  drewno PlasterTynk oraz Tapeta Elewacyjna można zakupić w jednym z kilku modeli, wiernie odwzorowujących najpopularniejsze gatunki drewna. Jeżeli klientowi żaden z gotowych projektów nie przypadł do gustu, może zdecydować się na zakup okładzin surowych, które będzie samodzielnie malował. Tu również można uzyskać bardzo ciekawe i oryginalne efekty, wykorzystując techniki przecierania farb.

Odwiedź stronę producenta elastycznych okładzin PlastMaker i AntyDeska